Home KRYESORE Tjetër rast i Balenës Blu në Shqipëri/Ja çfarë i ndodhi 12 vjeçares…(FOTO)

Tjetër rast i Balenës Blu në Shqipëri/Ja çfarë i ndodhi 12 vjeçares…(FOTO)

0

Raste të reja të Balena Blu po raportohen çdo ditë dhe tashmë duket se dhe Fieri ka rënë “pre” e kësaj loje vdekjeprurëse. Është një 12-vjeçare, e cila sipas një vajze që ka raportuar rastin, ishte në nivelin e 12-të të lojës.

12-vjeçares i ishin kërkuar foto dhe video duke qëlluar veten me shpullë dhe ajo kishte arritur në atë pikë sa të priste dorën e saj. Por, për fat të mirë duket se gjithçka është kapur në kohë dhe vajza po merr mjekimin e duhur.

“Përshëndetje, jam  një vajzë nga Fieri. Dua të nxjerr rastin e “Balena Blu” të një vajze 12-vjeçare, e cila ishte në nivelin e 12 të lojës. i është kërkuar emër dhe mbiemër dhe foto e video duke qëlluar veten me shpullë. Fatmirësisht rasti është kapur në kohë dhe vajza është jashtë rrezikut për jetën, e po mjekohet”, shkruan qytetarja për JOQ. /360grade.al/

Share: