Home KRYESORE Ermali tallet me foton nudo të Bleonës, ja se çfarë i ka...

Ermali tallet me foton nudo të Bleonës, ja se çfarë i ka thënë…

Këngëtarja Bleona Qereti, është njëra nga artistet tona që nuk e ka problem asnjëherë zhveshjen. Ashtu si shpeshherë edhe kësaj radhe Bleona u paraqit tërësisht nudo.

Nga pëlqimet dhe komentet e shumta që këngëtarja mori në imazhin e publikuar, epik ishte komenti i Ermal Mamaqit. “Sa i bukur ky fustani me viza… [????] [????] [????] ” shkruan Ermali në komentin që la sipër fotos së Bleonës.

Share: