Home KRYESORE FOTO/50-60 vjeçe, këto të famshme mrekullojnë me bikini!

FOTO/50-60 vjeçe, këto të famshme mrekullojnë me bikini!

0

Këto gra të famshme të muzikës dhe të filmit i kanë lënë të gjithë gojëhapur në plazh. Jo vetëm ruajnë linja elegante, por kanë edhe bark të sheshtë dhe trup të tonifikuar! Nga Helen Mirren tek Elle Macpherson, ja cilat janë sirenat e përjetshme të detit:

Brooke Shields, 52

Helen Mirren, 71

Jane Seymor, 66

Elle Macpherson, 53

Kris Jenner, 61

Demi Moore, 54

Kim Catrall, 60

Courtney Cox, 52

Heather Locklear, 55

Cindy Crawford, 51

Christine Brinkley, 63

Sharon Stone, 59

Sheryl Crow, 55

Sadie Frost, 51/360grade.al/

Share: