Home KRYESORE Konfirmoi largimin nga emisioni, ja ku ka shkuar Floriana Garo

Konfirmoi largimin nga emisioni, ja ku ka shkuar Floriana Garo

0

Moderatoja e njohur Florina Garo e emisionit ” Jo vetëm modë” para disa ditësh konfirmoi me anë të një postimi në rrjetet sociale largimin e saj nga emisioni.

Në media u aludua dhe për një largim të mundshëm nga Shqipëria por që nuk u konfirmua. Menjëherë pas shpalljes së fejesës me biznesmenin ajo herë pas here shpërndante në rrjetet sociale foto nga pushimet e saj përgjatë bregdetit shqiptarë.

Mesa duket pushimet e saj nuk janë mbaruar ende. Në një foto të postuar në instastory vihet re se destinacioni i radhës është Bankok./360grade.al

20138049_1403082719728983_2113425154_o.png

Share:
Reklama juaj