Home KRYESORE Video virale/ Në takimin zyrtar ministrit i bien “brekët”, ja si reagon…

Video virale/ Në takimin zyrtar ministrit i bien “brekët”, ja si reagon…

2
0
SHARE

Një incident që nuk mund të kalojë pa të qeshura i ka ndodhur Ministrit të Mbrojtjes në Pakistan.

Në momentin që ai do të hipte në makinë, duke takuar një tjetër zyrtar, i kanë rënë pantallonat deri në lartësin e gjurit.

Dhe pse është kaluar me sportivitet nga ministri, videoja që është bërë virale ka sjell reagime nga shikuesit, të cilët shprehen se nëse ai nuk mban dot pantallonat e tij, imagjino si mund të drejtojë një ministri./360grade.al