Home KRYESORE Me brekë apo pa… në “Xing” me Ermalin”!? Kjo është ceshtja…Tregimi i...

Me brekë apo pa… në “Xing” me Ermalin”!? Kjo është ceshtja…Tregimi i Kejvinës

0

Nuk diskutohet me filozofikisht Te jesh apo te mos Jesh?! Por mee mbathje apo cullak ka qene Kejvina Kthjella te Xing me Ermalin dhe kjo mbetet si lajmi me i klikuar akoma!

Ne fakt, pasi shaktoi një zhurmë të madhe dhe e mendoi dy herë të nxirte në shesh ‘zogun’ në emiosionin ‘Xing me Ermalin” dhe te gjithe pyesinin veten, portalet pyesinin vizitoret, politika Median, ajo vete vendosi të sqarojë me një status si ishte e veshur…

“Dua te hedh poshte te gjithe aludimet sipas te cilave kam kercyer pa mbathje. Kam pare postimet neper rrjete sociale per sa i perket kesaj teme . Dua te them se askush nuk duhet te arrije ne perfundime pa qene i sigurt per çka po flet” ka shkruar ajo duke shtuar: “Do flas me Ermalin dhe javën tjeter do vesh pantallona ushtarake’…

Ne fakt, po te mos kish dale ashtu askush nuk do e vinte re qe ekzisotonte. ky eshte modeli i Medias tone e cila evidenton ato qe dalin pa breke dhe jo ato/ata qe japin jeten, mundin, diten kundrejt te tjereve cdo dite. per shembull, mjeket, policet, profesionistet e lire…jo askush nuk flet per ta!

Share:
Reklama juaj