Home KRYESORE Seanca për Tahirin, Balla urgjent në zyrën e Ramës

Seanca për Tahirin, Balla urgjent në zyrën e Ramës

0

Para mbledhjes së Këshillit të Rregullores dhe Mandateve, kreu i grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla shkon në zyrën e kryeministrit Rama. Mësohet se Balla ka hyrë në takim pasi doli ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Tashme kampet po pergatiten fuqishem si ta perdorin situaten politikisht ne favor te secilit kamp dhe pak rendesi ka sa do e vuaje Saimir Tahiri kete gje. i rendesishem eshte vetem pushteti.

Share:
Reklama juaj