Home KRYESORE Opinion.al: Urdhër arresti për gjyqtarin Shkëlqim Miri

Opinion.al: Urdhër arresti për gjyqtarin Shkëlqim Miri

0

Prokuroria ka prerë urdhë-arrestin për gjyqtarin Shkëlqim Miri. Burime të sigurta thanë për Opinion.al se urdhëri ka dalë në mesnate dhe eshtë ekzekutuar nga Policia.

Gjatë natës prokuroria për krime te renda ka bere kontroll banese gjyqtarit te Apelit, Tirane, Shkelqim Miri, ku i jane gjetur shume para.

Thuhet se Mirit i janë gjendur një sasi prej 30 milionë lekësh (të reja) në shtëpi. Miri gjyqtar i Apelit në Tiranë, ish anëtar i KLD-së./opinion.al

Share:
Reklama juaj