Home KRYESORE E pyesin sa kohë mund të rrijë pa bërë seks, ja si...

E pyesin sa kohë mund të rrijë pa bërë seks, ja si përgjigjet fituesja e ”Këngës Magjike”

0

Anxhela Peristeri është fituesja e “Kënga Magjike” në edicionin e 19-të të saj. E sigurisht, e gjithë vëmendja këtë javë është tek ajo.

Këngëtarja ka qenë e ftuar në emisionin “Prive” ku është pyetur për karrierën dhe jetën e saj personale, ndërsa nuk kanë munguar gjithashtu edhe pyetjet “me spec”. Një ndër ta ka qenë edhe pyetja se sa kohë mund të qëndrojë pa kryer marrëdhënie seksuale.

Duke habitur me përgjigjen e saj, Anxhela ka thënë: Uh shumë kohë. Sa të duash. Unë mundem shumë. Ku di, një vit dy ose edhe tre”.

Share:
Reklama juaj