Home 2018 June 8

Daily Archives: 8 June, 2018

Katër herë e denoncoi Xhuljeta Çuni në polici Xhaferr Matën, derisa ai e vrau

Vrasja e 19 vjeçares, Xhuljeta Çuni ndodhi pas disa denoncimeve që viktima kishte bërë në polici. Mësohet se vajza ishte ankuar katër herë në...

Video/ E pyesin pse publikon fotografi nudo, ja si përgjigjet Putin

Shefi i Kremlinit dhe njeriu më i fuqishëm i Rusisë,  Vladimir Putin pëlqen të kalërojë, të gjuajë peshk, të rrezitet dhe del në fotografi...

Anxhela Martini bëhet nostalgjike, nuk do ta besoni si dukej ajo e vogël

Modelja seksi Anxhela Martini ka publikuar në rrjete sociale disa foto të vjetra ku ajo shfaqet në moshë të vogël. Ajo ka publikuar disa stories...

Dyshimet e para të Prokurorisë për vrasësin e biznesmenit në Vlorë

Gjykata e Vlores ka dhene sot masen e sigurise arrest me burg per Nekid Arapin, Amarildo Grembin si personat qe dyshohet se ndihmuan ne...

Taulant Balla, priti në një takim homologun e tij të Partisë Popullore austriake, z....

Kryetari i Grupit Parlamentar Socialist, Taulant Balla, priti në një takim homologun e tij të Partisë Popullore austriake, z. Reinhold Lopatka dhe nënkryetarin e...

Deputeti i Ciprasit në Parlamentin grek: Më shumë se gjysma e deputetëve në sallë,...

Deputeti arvanitas i “Syriza”-s, Manolis Glezos, i ka rrëfyer nga podiumi i Parlamentit Grek se “më shumë se gjysma në sallën e Parlamentit, janë...

Macron paralajmëron Trump se mund të përballet me “izolim”

Presidenti francez, Emmanuel Macron, i ka bërë thirrje presidentit amerikan, Donald Trump të mos fillojë “luftë tregtare mes miqsh” dhe e ka paralajmëruar se...

Il Banchiere giornalista Beppe Ghisolfi a Parma come Presidente della Commissione Estero dell’Associazione fra...

ULTIMA ORA - Banchieri in trasferta a Parma tra "identità e cambiamento". Agli stati generali di Casse di risparmio e Fondazioni partecipa il Banchiere...

Vrau nënën e babain në Dibër, i riu në polici: Më rrahën, kokën ma...

Emigranti i sapokthyer nga Anglia vret me armë zjarri nënën dhe babanë e tij. Ngjarja e rëndë ndodhi dje në orët e mesditës në...

Berisha akuza të forta Blushit pas fotos me gjyqtarin

Edhe pse jo më në kampin e socialistëve, Sali Berisha ka akuzuar Ben Blushin, drejtorin e Top Channel. Berisha shprehet se Blushi ndikon tek...