Home KRYESORE Plas sherri live në emsionin 360 grade/ Koka i bërtet Myftarajt…

Plas sherri live në emsionin 360 grade/ Koka i bërtet Myftarajt…

Ka pasur një përplasje mes dy gazetarëve, Bledian Kokës dhe Kastriot Myftaraj në studion  360 gradë në ora news.

Në fjalën e tij Koka po fliste në lidhje me temën e emisionit, dhe është ndërprerë disa herë nga Myftaraj duke mos e lënë që të shprehë opinionin e tij.  Në këtë moment ka plasur debati mes tyre ku nuk kanë munguar edhe ofendimet.

Koka: Pushooo, pushoooo, pushoooo mo burrë se vetëm idiotsira flet. Më lër rehat që të mbaroj mendimin tim.

Share: