Home Tags Brizida Gjikondi

Tag: Brizida Gjikondi

“Ata që e nisën krizën, ata e zgjidhën” ‘Versus’ i jep...

Edhe këtë premte emisioni 'Versus' në Report Tv i dha hapësirë Shoqërisë Civile dhe zërit të qytetarëve për të shprehur mendimin e tyre lidhur...

QYTETARET FITUAN, #PLEHRAT NUK KALUAN!

Nga Brizida Gjikondi SHQIPERIA SOT ESHTE ME E PASTER FALE ATYRE QE #REAGUAN! Sot eshte seanca e fundit e Kuvendit per kete sezon Parlamentar. Sot mbyllet...

Ja komenti qe fshiu Edi Rama per Importin e plerave

Nga Brizida Gjikondi Kryeministri i Shqiperise publikon ne rrjetin social FB qe po bashkebisedon me Ricikluesit, dhe na fton ta ndjekim dhe shprehemi, Si shtetase e...

Ja pra, që Albini kishte të drejtë.

Nga Brzida Gjikondi Tradhëtia përherë të lë në baltë, të damkos, ka buzëqeshjen cinike të Isës dhe sytë e fikur të Thaçit. Tradhëtia është haram...

Ne mbrojtje te Albinit dhe modelit te tij!

Nga Brizida Gjikondi Albini na bëri sërish bashkë, pasi ai përherë i bashkon shqiptarët, i bashkon pasi ka kurajon, vetëdijen dhe largëpamesinë të bërtasë fort...