Home Tags Dhe batuta

Tag: dhe batuta

Video/ Berisha takon aktorin që e imiton, shpërthen në të qeshura...

Aktori Drilon Hoxha, pjesë e kastit të “Dance With Me” ka zhvilluar një bisedë shumë interesante me ish-kryeministrin Sali Berisha. Prej vitesh ai e ka imituar...