Home Tags Erinda Ballanca

Tag: erinda Ballanca

Taulant Balla sulmon ashpër Avokaten e Popullit për pallatin e shembur...

Shqipëria humbi gjyqin në Strasburg ndaj pronarëve të kompleksit “Jon” që u shemb me tritol në bregdetin e Vlorës nga qeveria e edi Rames...

Shpronësimet, AP: Për Himarën e gjithë Shqipërinë, s’mund t’i japësh dy...

Avokatja e Popullit znj. Erinda Ballanca dha një interviste për Radio Radicale radio kombëtare ne Itali, ne lidhje me shpronësimet ne Himarë dhe ne te gjithë Shqipërinë. Duket...

Ja kush do të jenë Avokati i Popullit

Nga propozimet e Opozites për Avokat te Popullit eshte avokatja e njohur Erinda Ballanca