Home Tags Fatmir Xhafaj

Tag: Fatmir Xhafaj

Noka: Kemi material tjetër për Agronin. Do merrni vesh pse vëllai...

Ka nisur komisioni i Ekonomisë me debate mes mazhorancës dhe opozitës për çështjen Xhafaj. Ashtu si tek Ligjet, PD nuk pranoi të niste rendi...

Lubonja për rastin Xhafaj/ Pse Rama gënjen gjithnjë e më trashë

Pas publikimit nga opozita të vendimit të dënimit në Itali të vëllait të ministrit të Brendshëm Xhafaj, pastaj të një dokumenti që sipas saj...

360grade: Lufta Xhafaj-Tahiri sapo ka filluar, do ketë të papritura, priten...

Sipas një burimi shumë të besueshëm të gazetës elektronike 360grade.al: “Lufta Xhafa-Tahiri sapo ka filluar, do ketë të papritura…” “Situata ka dalë jashtë jashtë...

Rama në mbrojtje të Xhafajt, reagon ashpër Lulzim Basha

Nga Lulzim Basha Makineria e propagandës dhe e shpërqëndrimit të opinionit publik është lëshuar e gjitha në një shfaqje të turpshme që përsëritet tash e...

Fatmir Xhafaj konference shtypi në orën 18:30

Në një kohë kur opozita kërkon dorëheqjen e tij, ndërsa kryeministri Edi Rama e mbrojti publikisht, ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj do të dalë...

Kam kërkuar ekspertizë ndërkombëtare për audiopërgjimin e vëllait të ministrit Xhafaj

Në fjalën e tij në grupin parlamentar, Edi Rama komentoi ndër të tjera edhe audiopërgjimin e vëllait të ministrit Fatmir Xhafaj dhe shtoi se...

Rama: Nuk e leshojme Fatmir Xhafaj, do qeverisim siç edhe jemi...

Kryeministri Edi Rama, duke e konsideruar të gjithë historinë e skandalit të vëllezërve Xhafaj, një parodi dhe një maskaradë të mirëfilltë destabilizuese, ka ritreguar...

Rama per opozitën: Vulëhumbur pa atdhe, po sabotojnë hapjen e negociatave

Kryeministri Edi Rama e ka nisur fjalën e tij në mbledhjen e grupit të Partisë Socialiste me vizitën e tij në Francë dhe takimin...

Pse Edi Rama nuk do të largojë Fatmir Xhafën? Nga Desada...

Fatmir Xhafa me gjasë nuk do të dorëhiqet. Heshtja që pasoi skandalin e përgjimit të vëllait të tij duket se ishte kohë e mjaftueshme...

Alfred Peza: Fatmir Xhafaj do vazhdojë të jetë ministër

Gazetari dhe ish-deputeti i PS-së, Alfred Peza, të martën, deklaroi se nuk ka dorëheqje të Fatmir Xhafës, por rikonfirmim dhe mbështetje. Peza në studion e...