Home Tags Gaqo Apostoli

Tag: Gaqo Apostoli

IKJA E SHQIPTAREVE PAS VDEKJES SE SKENDERBEUT

Nga Gaqo Apostoi Vargmali i njerëzve u nis që pa gdhirë Mes një mjegullnaje shpirti të trazuar. Vigani i gjakosur kërkonte botë të lirë, Të prehej në paqe,...

“Vedi Napoli e (poi) muori !”/Shiko Napolin dhe (pastaj) vdis !

Nga Gaqo Apostoli "Nuk ka te paguar" nje Kafe Segafredo cdo mengjes ne bar-restorant "ABIORI"-Ksamil, e pasuar nga nje dreke apo darke, ku serviret me...

META BLLOKOI PROJEKTLIGJIN PËR ZGJEDHJE TË LIRA DHE U BË PRESIDENT

Nga Gaqo APOSTOLI Kryeparlamentari Meta, pasi deklaroi me shumicë se LSI nuk do të futej  në zgjedhje pa pjesëmarrjen e opozitës, sepse ishte për Zgjedhje...

Kauza e 40* partive nuk duhet të vonohet

Nga Gaqo Apostoli* Mbi gjithshka Shqipëria, me Zgjedhje të Lira e të Ndershme 1. Establishmenti PS/LSI/PD pengon amendamentet e Kodit Zgjedhor Mos shqyrtimi i projekt amendamenteve të...

ISIS I DUKSHËM DHE I PADUKSHËM

Nga Gaqo APOSTOLI Aktet terroriste vrasëse dhe vetëvrasëse të ISIS-it që tronditën dhe shpërfytyruar jo vetëm Parisin, por tërë kontinentin tonë dhe më gjerë, u...

KAUZA E MADHE E PARTIVE TË VOGLA

Nga Gaqo APOSTOLI Trumpetat e politikës për Reformën në Drejtësi janë bashkuar me këmbanat për Reformën Zgjedhore dhe, kohët e fundit, edhe me një Alarm...