Home Tags Genc mlloja

Tag: Genc mlloja

Dunja Mijatovic per Genc Mlloja, ADN: Jam kunder Gardhit Malazez ne...

Komisionarja e Keshillit te Europes kunder Gardhit Malazez ne Kufi me Shqiperine Komisionerja e Keshillit te Europes per te Drejtat e Njeriut Dunja Mijatovic dha...

Fontana per ADN: Industria italiana pronta a investire qui, ma il...

Fontana Presidente di Confindustria Albania per Albania Daily News: se l'Italia fa sistema fra le sue istituzioni vince. La nuova Via ai Ferrero rafforzerà...

Le Storie di carta da Fossano a Tirana prendono il volo...

Il volume sulla cartiere Souchon donato al presidente di Confindustria Albania Le Storie di Carta da Fossano spiccano il volo nella terra delle Aquile. Il...

Pergjigje Letres se Nje Bashkepatrioti nga Bostoni

Nga Genc Mlloja E kuptova brengen tuaj, por duhet te qetesohesh, i dashur mik, se me ne fund u ndje dhimbja juaj per heshtjen e...

Shqiperia, Vend Pelegrinazhi i Hierarkeve Kristiane

Nga Genc Mlloja "Popullesia prej 3 milione banoresh eshte kryesisht muslimane, por ka gjithashtu komunitete ortodokse dhe katolike ne Shqiperi", vinte ne dukje shtypi amerikan...

Panairi N. Neranxi, këto tre ditë si Qyteti i Shijes dhe...

Neranxi, një mijë e një zgjedhje në panair për një shije suksesi të sigurtë. Nga Alessandro Zorgniotti Për gati tridhjetë vjet në Shqipëri dhe në Ballkan...

PANAIRI NERANXI 2018 “1001 ide për nje shije”, si një...

Flet per Genc Mlloja, Albania Daily News, Nikollaq Neranxi, President i Kompanisë Neranxi dhe i Institutit Kulinar Neranxi  -          Që prej 11 vitesh, Kompani Neranxi organizon...

Psikoze Arrestimesh, Nderkombetaret Fajesojne Ish – Kryeprokurorin Shqiptar

Nga Genc Mlloja Opinioni publik, i tere populli, jane shume te vemendeshem kur behet fjale per arrestime ne kupolat e larta aq me shume kur...

Simpoziumin me Temë “Analizimi i Mendimeve të Naim Frashërit” në Teheran

Nga Genc Mlloja "Unë personalisht besoj që kontakti njerëzor, kontaktet nëpërmjet veprimtarive të tilla si konferenca e sotme mbi Naim Frashërin, vetëm i shërbejnë bashkekzistencës...

Ambasadorja franceze flet per marredheniet me Shqiperine per Albania Daily News

Marrëdhëniet midis Shqipërisë dhe Francës kanë patur një zhvillim të gjithanshëm që arriti pikën më të lartë me nënshkrimin e deklaratës së partneritetit strategjik...