Home Tags Ja kush janë:

Tag: Ja kush janë:

Presidenti Meta dekreton 2 ambasadorët e rinj, ja kush janë

Presidenti Ilir Meta ka dekretuar sot emërimin e 2 ambasadorëve të rinj si dhe lirimin e 2 të tjerëve. Bëhet fjalë për Ferit Hoxhën,...

Lista e zezë e Uashingtonit, ja kush janë politkanët shqiptarë që...

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është detyruar ta refuzojë ftesën e Komandantit të Gardës Nacionale të Iowa-s së SHBA-së për një ngjarje të organizuar...

Zbulohen kandidatët për pasuesin e Janullatosit/ Ja kush janë:

Thoma Dhima, zëdhënësi i Kishës Ortodokse, njëherësh kryeredaktor i gazetës së Kishës, i ftuar në emisionin 360gradë, të Artur Zhejit në Oranews, zbuloi kandidatët e...