Home Tags Ne Tirane

Tag: ne Tirane

Lind fëmija me këmishë në Tiranë

I lindur me këmishë nuk është vetëm një shprehje për të treguar fatin, por një fenomen që ndonëse i rrallë është real për disa...

Kotzias nuk vjen nesër në Tiranë

Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Kotzias nuk do të vijë këtë të martë në Tiranë. Edhe pse në mediat greke u fol se...

Thyen heshtjen ambasadori i Rusisë në Tiranë

Ambasadori ri Rusisë në Tiranë, Alexander Karpushin, ka dhënë një intervistë për News 24 dhe ka shprehur indinjatën e tij në lidhje me largimin...

Kush është ndërtuesi që iu sekuestrua pasuria prej 10 milionë eurosh...

Gjykata për Krimet e Rënda ka vendosur nën sekuestro disa pasuri me vlerë 10 milionë euro në Tiranë, pas dyshimeve se mund të jenë...

Dyshime të forta qe ambasadori rus në Tiranë Aleksandër Karpushin…

Sipas burimeve të sigurta, ambasadori rus në Tiranë Aleksandër Karpushin, mund të ketë lidhje të fshehta me Rusinë dhe të jetë financuar nga Moska. Të...

Erjon Veliaj, në Sharrë të ndërtohet një varrezë murale

Kryebashkiaku i Tiranës Erjon Veliaj ka hapur procedurat tenderuese për ndërtimin e një varreze murale në Sharrë. Për këtë projekt, bashkia pritet të verë...