Home Tags Policia aksion

Tag: policia aksion

Arrestohen autorët e atentatit te Komuna e Parisit (Emrat)

Policia e Tiranës arrestoi 4 personat që tentuan të vrisnin Mariglen (Lorenc) Hoxhën në semaforin e Komunës së Parisit, mbrëmjen e së enjtes së...

Mikel Shallarin e ka ndihmuar kushuriri i tij gjatë vrasjes së...

Zbulohen detaje të reja për vrasjen e kryekomisarit Artan Cuku. Mësohet se i dyshuari si ekzekutori i tij Mikel Shallari nuk ka qenë i...

‘Do të vras’, kërcënohet me jetë mjeku te spitali ‘Nënë Tereza’

Një mjek ka denoncuar në polici një kërcënim me vdekje për të cilin thotë se i është bërë në vendin e punës. Burime nga policia...

Policia aksion për të zhvendosur tregun te spitali nr. 5, tregëtarët...

Dita e sotme në kryeqytet ka nisur me një incident ku janë përfshirë uniformat blu dhe tregtarët e tregut pranë spitalit nr.5. Forcat policore po...