Home Tags Puthja

Tag: Puthja

10 sekrete që nuk i dini për puthjet

Puthjet mund të flasin për njerëzit më shumë sesa një bisedë e gjatë, ndaj kushtojuni rëndësi atyre Lidhje Puthja është një veprim i mistershëm dhe në...

Qytetarja: E kam ëndërr të të puth/ Rama: Prandaj nuk e...

Kryeministri Edi Rama ka qenë dje në Vlorë për të shpërndarë lejet e legalizimit për dhjetëra qytetarë. E sigurisht nuk kanë munguar batutat në...

“Skandal”: Prifti “kapet” duke u puthur me murgeshën! (Video)

Kjo kamerë e fshehur shfaq dy të maskuar si priftë dhe murgeshë duke u puthur. Shikojeni reagimin e njerëzve kur i shohin ata. Kaq...