Home Gjeo-Ekonomia Rama ndan pamjet nga takimi me Zelenskyn në Kryeministri, dhurata që i...

Rama ndan pamjet nga takimi me Zelenskyn në Kryeministri, dhurata që i bëri presidentit ukrainas

Kryeministri Edi Rama nxjerr pamjet nga takimi me presidentin Zelensky në Kryeministri. Pasi bënë një foto, Rama i tregoi Zelenskyt zyrën e tij dhe më pas i dha një dhuratë.

Dhurata ishte pikërisht libri i kryeministrit me mbishkrimin sipër ‘Edi Rama’, ku shfaqeshin në kopertinë dhe skicat e njohura të tij.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Share: