Home 2016 November 24

Daily Archives: 24 November, 2016

Parlamento Ue: “Sì a sospensione dei negoziati con la Turchia”.

Dobbiamo confermare che la risoluzione è stata approvata a Strasburgo e condanna le misure adottate da Erdogan dopo il fallito colpo di Stato. Subito dopo...

Durrës, helmohet me detergjent rrobash adoleshentja

Një e re është helmuar me detergjent rrobash në Durrës. Ngjarja ndodhi në Shënvlash. 19-vjeçarja B.Ndreca konsumoi detergjentin në banesë ditën e djeshme, ndërsa...

Top Channel zbulon bisedën sekrete të Ramës me deputetin e ashpër gjerman

Deputeti Gjerman që lëshoi të enjten pasdite disa bomba të forta në Tiranë, Gunter Krichbaum, nuk deshi ta komentoi takimin e tij me kryeministrin Rama. Ai...

2.100 të vrarët në vitet 1941-1944 dhe hipokrizia rreth tyre!

Nga Kastriot Dervishi Ndër të tjera, në ekspozitën fotografike në zyrat nëntokësore të Ministrisë së Punëve të Brendshme ishte vendosur edhe lista e 5.157 personave...

Albania, la cultura Italiana ed europea si confrontano con quella Turca

Da Artur Nura Da giornalista che collabora da moltissimi anni con Radio Radicale, una emittente nazionale politica in Italia, coprendo la politica sui territori Albanesi...

Mbretëresha e Britanisë: Jam e impresionuar nga Shqipëria

Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elisabeta II është shprehur e impresionuar nga ndryshimi i Shqipërisë në pak vite. Këtë komente, ajo e ka bërë...

Gylsereni duke kryer marrëdhënie seksuale, pamje si kurrë më parë

Aktorja e telenovelave turke, Nurgül Yeşilçay, ose e njohur nga të gjithë shqiptarët si Gylseren për shkak të rolit të saj, është shfaqur së...

Do të dorëzohet LSI për Kodin Zgjedhor?

Nga Artur Zheji Eksponentë të LSI e kanë përmendur disa herë çështjen e Kodit Zgjedhor dhe kanë shprehur parapëlqimin e tyre për një sistem të...

Shikoni si flet greqisht Edi Rama kur ia do puna (VIDEO)

Në fund të intervistës dhënë për televizionin grek Skai, kryeministri Rama u pyet nga gazetari nëse e fliste gjuhën greke. “Unë nuk flas fare greqisht,...

Leskaj zbulon mesazhin “sekret” të Tabakut: Jepja fjalën Berishës, të tjerët spostoji (VIDEO)

Deputetja Jorida Tabaku zbulon si pa dashje mënyrën e organizimit brenda radhëve të demokratëve në Kuvend për të marrë fjalën. Këtë e zbuloi nënkryetarja...