Home QASJE QE BEN LAJM Babagjyshi i Krishtlindjeve sjell dhuraten, vajzat shpërthejnë në lot

Babagjyshi i Krishtlindjeve sjell dhuraten, vajzat shpërthejnë në lot

Dashuria e babit për vajzat dhe e anasjellta është e pakufi, këtë e rikonfirmon edhe një video amatore në të cilën një baba ka vendosur t’u bëjë surprizë veten vajzave të tij te cilat i kane munguar.

Në pamje dallohet momenti prekës i 2 vajzave të cilat ishin duke pritur babagjyshin, i cili ndërsa u jepte disa dhuratat i pyeste edhe se çfarë do të donin për festat e fundvitit.

E ndërsa disa fëmijë të tjerë filluan të thonë dëshirat e tyre, një prej vajzave fillon të bërtasë “Ai është baba im” dhe i hidhet në qafë babai të saj të maskuar. ketu shperthen skena e loteve familjare midis babait dhe femijeve.

Share: