Home KRYESORE Nard Ndoka u “bashkohet” socialistëve (FOTO)

Nard Ndoka u “bashkohet” socialistëve (FOTO)

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka postuar një foto në profilin e tij në rrjetet sociale, nga e enjtja që kaloi në Kuvend, ku është fotografuar nga Agim Rama me ministrin e Bujqësisë Niko Peleshin dhe deputetin socialist të Korçës, Ilir Pendavinji.

“Përtej bindjeve politike, me keta korçarët na lidh një miqesi ndër vite”, shkruan Ndoka në Facebook.

nard ndoka me peleshin

/360grade.al

Share: