Home 2018 January 7

Daily Archives: 7 January, 2018

Klaudia Pepa në një lidhje të re? E zbulon balerina…

Balerina e njohur Klaudia Pepa ka bërë sërish të flitet për të. Fillimisht ajo publikoi në rrjete sociale foto në të cilën është shfaqur...

Habit modelja shqiptare: Modelingun e bëj prej hallit…

Modelja shqiptare Endi Demneri ishte e ftuar në “Top Show”, ku tregoi historinë e karrierës së saj dhe si nisi rruga drejt modelingut. Endi...

Ilda Bejleri në lidhje me deputetin e PD?!

Prej kohësh në portale të ndryshme përflitet një lidhje e moderatores së Digitalb, Ilda Bejleri me deputetin e PD, Klevis Balliu. E pikërisht kjo temë...

Marina dhe Luana pozojnë për Fadil Berishën, A i komplimenton fotografi i njohur…?

Ato njihen si motrat më seksi shqiptare ndërsa janë edhe moderatore në televizione të ndryshme. Bëhet fjalë për Marina dhe Luana Vjollcën, të cilat së...

Gjuriç: Derisa të ketë Krishtlindje do të ketë edhe serbë në Kosovë

Drejtori i të ashtuquajturës Zyre për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç ka marrë pjesë në ndezjen e zjarrit të Krishtlindjes ortodokse mbrëmë...

“Në Shqipëri vdes në burg për 1 cigare hashash, ministri trafikant është i lirë”

Lulzim Basha ishte dje në një bastion të majtë siç është Fieri. Përmes një statusi në facebook ai bëri të ditur se PD po...

Video/ Grushta dhe shkelma, sherr i madh në funeral

Një sherr masiv ka ndodhur në oborrin e një krematoriumi në kryeqytetin e Skocisë, Glasgoë. Siç shikohet edhe në video, personat janë grushtuar dhe...

FOTO – LAJM / Edi Rama duke luajtur me Zahon

Kryeministri Edi Rama është fotografuar teksa luan me djalin e tij të vogël. Siç mund të shihet edhe nga këto foto, ai duket duke...

Horoskopi, 07 janar 2018

Dashi Sot përsëri qielli është “i juaji, prandaj edhe pritet një tjetër ditë e mirë në shumë aspekte të jetës së përditshme. Hëna pozitive këtë...

Qendra për Miqësi dhe Zhvillim Shqipëri Turqi reagon per incidentin me flamurin turk

Per incidentin me flamurin turk ne Mirdite ka reaguar edhe Qendra për Miqësi dhe Zhvillim Shqipëri Turqi te cilën po e botojme pa komente...