Home KRYESORE E FUNDIT/ Lulëzim Basha kthehet në protestë. qetesohet situata…

E FUNDIT/ Lulëzim Basha kthehet në protestë. qetesohet situata…

Kryetari i Pd, kthehet në protest për te Ministria e brendshme. Pas tensionimit te situates tek ministria e brendeshme kreu i Opozites u kthye te protesta dhe Lulzim Basha beri thirrje per te kaluar tek sheshi nene tereza. duet Bashe erdhi per qetesimin e situates

Share: