Home KRYESORE Përqafimi me Juncker dhe biseda me Tsipras, Rama informon nga Sofja

Përqafimi me Juncker dhe biseda me Tsipras, Rama informon nga Sofja

1
0
SHARE

Kryeministri Edi Rama na postuar në Facebook mbërritjen e tij në samitin e Sofjes dhe takimet me zyrtarët e pranishëm në samit.

Nga pamjet bie në sy takimi i përzemërt me Jean Claude Juncker, dhe biseda me kryeministrin grek Aleksis Tsipras. Rama nuk jep detaje të tjerë, por thjesht shkruan: ??Në Samitin e Bashkimit Europian dhe Ballkanit Perëndimor?.

Share: