Home Tags Arjan cani

Tag: arjan cani

“Rama do ta pranojë dorëheqjen e Xhafajt”, Arjan Çani zbulon emrin...

I ftuar në emisionin “Studio e Hapur”, Çani tha se Xhafaj do të shkarkohej dhe në vend të tij do të emërohej Taulant Balla,...

Gazetari deklarate bombe: “Unë e di kush janë peshqit e mëdhenj”

Gazetari Arjan Çani ka komentuar lëvizjet në Prokurori. Ai ka mbajtur të njëjtin qëndrim me deklaratat e tij të mëhershme që Kryeprokurorja e Përkohshme...

Çfarë të tha Meta pasi gjuajte Ramën me çizme? Kryemadhi: Ka...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka befasuar në studion e Arian Çanit, “Zonë e Lirë” në “Tv Klan”. Ajo i ka treguar...

FOTO/ Ja janë fobitë më të mëdha të VIP-ave shqiptar, nga...

A e dini se ekzistojnë me qindra fobi të njohura në botë? Këto frikëra janë shqetësuese dhe u krijojnë vështirësi personave që i përjetojnë...

Video/ Big Mama i shkon me golf në emision, Arian Çani...

Big Mama njihet si një ndër këngëtaret me më pak komplekse në shoëbiz-in shqiptar. Ajo ishte sonte në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan,...

Iu arrestua i dashuri për trafik droge, Arian Çani i del...

Arrestimi i një trafikanti shqiptar të drogës, i cili thuhet se është i dashuri i moderatores shqiptare Viola Spiro, ka bërë që figura e...

Sa e ka rrogën Arian Çani? Flet vetë ai: Mbani frymën…...

Moderatoi i njohur Arian Çani ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Why Not” te Roza Latit në Ora News. Ai ka folur...

Vazhdon gara e daljes pa breke ne ekran, Video/ Pas Iva...

Pas Iva Alikos e cila ishte gjysmë e zhveshur në emisionin “Zonë e Lirë” me një fustan transparent nga ku dukej gjithçka, një tjetër...

Mjeku i njohur publikon liste pagesat e mjekeve dhe i krahason...

Mbi pagesat e mjekëve, Nga Dritan Vasili* Në komisionin e kostifikimit të Procedurës së Implantit Koklear pagesa e kirurgut u përllogarit kështu: Rroga mujore: 72000 lek Pagesa...

Altin Basha: Ju tregoj pse e rikthyem Arian Çanin në “Portokalli”

Javët e fundit në spektaklin e humorit “Portokalli” është shfaqur edhe një personazh i ri, ku aktori Rezart Veleshnja është duke imituar Arjan Çanin...