Home Tags Edi rama 2

Tag: Edi rama 2

Protesta e Torovicës kundër Ramës. Policia në aksion, ndalon disa qytetarë.

Ka mjaftuar rrjeti social facebook që policia e shtetit të marrë masa ndaj një proteste të mundshme në kohën kur në Lezhë të mbërrijë...

Shendetesia falas na ben te krahasohemi me vendet e Afrikes Qendrore.

Nga Tritan Shehu Duke lexuar faqet e shumta te projekt buxhetit te ri te paraqitur ne Kuvend, nuk mund t'i shpetosh nje dhembjeje te forte...

Kontroll për mosdeklarimin e pagave nga tatimpaguesit e mëdhenj?! JENI NË...

Nga Kasem Seferi Historia e kontrollit të mosdeklarimit të pagave të të punësuarve nga ana e tatimpaguesve të mëdhenj nuk është e re, madje të...

Spartak Ngjela: Ju tregoj kur merr fund ligësia e Ramës dhe...

Nga Spartak Ngjela A ka ardhur koha të themi se ne shqiptarët kemi shpëtuar nga ligësia Hoxha? Shqipëria në shtatëdhjetë vjet kaloi nga ligësia tragjike Hoxha,...

Edi shkon në Hollywood! Nga Arian Galdini

Ka qenë një këngë e viteve '80, që më kujtohet sa herë dëgjoj Edi Ramën teksa na flet live në ERTV, me kumte javore...

Dosja e radhës/ Qeveria Rama në ankth

Dosja Tahiri – Habilaj po e mban në ankth qeverinë Rama. Dhe jo vetëm ajo. Kryeministri nuk po e fsheh dot shqetësimin, jo për...

Vasili: Kryeministri fliste per drejtesine dhe kur inauguronte kanalet e ujrave...

Nga Petrit Vasili Ky kryeminister me vite te tera llomotiti 24 ore ne dite per drejtesine, e perdorte vend e pa vend fjalen drejtesi edhe...

Nobel në ekonomi dhe disa fjalë për Kryeministrin Rama 2. Nga...

Gjatë vizitës së Presidentit Bamir Topi në Kinë me rastin e Panairit Ndërkombëtar, në Shangai, papritur më afrohet një burrë me pamje fisnike që...

Rama sulmon PDIU-në: E kthyen AKU-në në një bandë shtetërore

Sot kane qene te shumta akuzat qe ka leshuar Rama ne Asamblene e PS kundrejt sektorëve të ndryshëm në administratën shtetërore. kryeministri dhe kryetari i...

Rama: Rritje ekonomike 4%. Basha: Boll mashtrove, garuzhde!

Pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama se rritja ekonomike pritet t’i kalojë 4%, kreu i opozitës, Lulzim Basha reagoi ashpër në Facebook, duke e...