Home Tags Ilda bejleri

Tag: ilda bejleri

Klevis Balliu për Ilda bejlerin: “Ka thyer disa tabu por…”

Prej kohësh po flitet për lidhje mes Klevis Balliut dhe Ilda Bejlerit. Por të dy I kanë hedhur poshtë këto dyshime. Pasi u fotografuan sëbashku...

Ilda Bejleri provokon gazetarin: Thashë të kaloja një herë nga shtëpia...

“Konflikti” në distancë mes gazetarit Mustafa Nano dhe moderatores sportive Ilda Bejleri është komentuar së tepërmi ditët e fundit ne portalet e shumta. Ishte Muc...

Video/ Për veshjen e moderatoreve, ja si ia kthen Ilda Bejleri...

Në vitet 2000 këngëtarja Çiljeta Xhilaga ishte personazhi që me tiparet e theksuara, format e bollshme dhe performancat ekstravagante u kthye në objekt diskutimesh...

Ilda Bejleri “sy per sy” për ironinë e Mustafa Nanos

Deklarata e Muc nanos sigurisht thumbuese për dy moderatoret Ilda Bejleri dhe Bora Zemani, bënë xhiron e rrjetit. Në një nga puntatat e emisionit të...

VIDEO/ Ilda Bejleri: Problemi mes meje dhe Klevis Balliut…?

Ilda Bejleri, moderatorja e Supersport, ishte e ftuar në Top Show në Top Channel, ku ndër të tjera, foli edhe për lidhjen që përflitet...

Mustafa Nano shpërthen ndaj Ilda Bejlerit dhe Bora Zemanit: “Ishte vulgare,...

Moderatori i emisionit “Provokacija” në ABC News, Mustafa Nano, në monologun e tij mbrëmjen e sotme ka folur për dy vajza të ekranit, moderatoret...

Ilda Bejleri në lidhje me deputetin e PD?!

Prej kohësh në portale të ndryshme përflitet një lidhje e moderatores së Digitalb, Ilda Bejleri me deputetin e PD, Klevis Balliu. E pikërisht kjo temë...

Ilda Bejleri në një lidhje me deputetin demokrat?

Prezantuesja e njohur e Supersport. Ilda Bejleri duket se është në një lidhje me deputetin demokrat, Klevis Balliu. Ilda ka mohuar gjithmonë lidhjet me...