Home Tags Kastriot Myftaraj

Tag: Kastriot Myftaraj

Dosja Habilaj, Myftaraj: “Luftë” midis italianëve dhe amerikanëve

Kastriot Myftaraj i ftuar në “360 Gradë” në Ora News thotë se lidhur me dosjen Habilaj dhe përfshirja e ish-ministrit të Brendshëm ishte një...

“Ju flet Moska”: Çfarë fshihet mbas princit të Libofshës? Çfarë ndodhi...

Emisioni “Ju flet Moska” i Kastriot Myftaraj denoncoi mbrëmjen e sotme projektin për të cilin po diskutohet prej kohësh, krijimin e një Principate në...

Trondit Myftaraj: Skandali seksual që përfshiu SHISH!

Gazetar Kastriot Myftarja i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, ka tronditur me deklaratat e tij duke u shprehur se në qendër të...

“Ju flet Moska” – Myftaraj zbulon: Tahiri, i vetëdijshëm për këtë...

Çështja e Saimir Tahirit ka qenë në vëmendje të emisionit “Ju flet Moska” të Kastritot Myftarajt. A po e sulmon apo po e mbron...

“Ju flet Moska” – Myftaraj: Garda mbron shtëpinë e dashnores së...

Kastriot Myftaraj në emisionin e tij “Ju flet Moska” ka folur për një histori që ka në qendër një super ministër siç e quan...

Kastriot Myftaraj: Muzeu Historik Kombëtar do bëhet Supermarket…

Emisioni “Ju flet Moska” në RTV Ora News nga Kastriot Myftaraj denoncoi mbrëmjen e sotme planin për shndërrimin e Muzeut Historik Kombëtar në supermarket...

Ngjela bëri thirrje për arrestimin e tij, Myftiu i Tiranës: Do...

Pas qasjes së avokat Spartak Ngjelës për arrestim te Myftiut te Tiranës, Ylli Gurra, duke e akuzuar për nxitje të urrejtjes fetare, ka reaguar...

Sindromi i pashërueshëm i servilizmit dhe rasti “Myftaraj-Vllahutin”

Nga Gavrosh Lubonja Përsa i përket rastit “Myftaraj-Vllahutin” nuk e marr aspak mundimin të vlerësoj ato ç’ka shkruan zoti Myftaraj për ambasadoren e BE në...

KUNDËR MISOGJINISË QË VRET

Shkrimi i fundit i serialit të dhunës verbale dhe shkrimeve misogjene të botuara në shtypin shqiptar i vuri kapakun gjuhës bastarde që përdoret kundër...

Çfarë shkruan Kastriot Myftaraj pas daljes së tij nga burgu

Pas daljes nga burgu, gazetari dhe analisti Kastriot Myftaraj ka sqaruar shkrimin e tij kundër ambasadores Vlahutin, ndërsa thotë se nuk i ka bërë...