Home Tags Vangjush dako

Tag: vangjush dako

Duka dhe Dako sherr në TV: Gjush Betoni! Ke blerë partinë!

Kreu i bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako ka shpërthyer në akuza ndaj ish ministrit të Bujqësisë Agron Duka, pasi ky i fundit tha se...

Arrestimi i Frrokajt, Basha: Hetimi të mos jetë politik. Të hetohen,...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në përfundim të takimit me Deputetët, anëtaër të Komisionit hetimorë “Tahiri”, theksoi se paralelisht me punën e komisionit...

Lirimi në gjykatë i Durim Keçit, i dënuar në Itali për...

Shijakasi Durim Keci nuk është një emër i panjohur për opinionin publik. 42 vjecari tashmë ka lënë qelinë e burgut me një vendim të...

Basha: Duam Tahirin, Dakon, Sejdinin në burg. Pa drejtësi, s’ka Europë.

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha u bëri apel shqiptarëve të marrin pjesë në protestën e 27 janarit për të dhënë mesazhin se janë...

Basha riconsidera il ruolo dell’opposizione in Parlamento

In un’intervista rilasciata al programma televisivo Opinion, il leader del PD Lulzim Basha ha spiegato le possibili vie dell’opposizione dopo lo scontro avvenuto a...

Akuzat e PD, Vangjush Dako kërcënon Bashën!

Kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako ka reaguar pas akuzave të Partisë Demokratike dhe kreut të saj Lulzim Basha. Dako thotë se do çojë në...

Gazetarja zbulon takimin e Ramës për dosjen “Dako”

Gazetarja Anduena Llabani e ftuar në emisionin 360gradë të Artur Zhejit në Oranews ka zbardhur një takim të kryeministrit Edi Rama me ambasadorin amerikan...

Berisha paralajmëron: Jo vetëm Dako. Rama në përgjime përvëluese nga Euleks

Ditën e djeshme qarkulloi lajmi se kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako është i përfshirë në lidhje kriminale me trafikantë . Thuhet se për Dakon...

Kush qëndron pas dosjes së Vangjush Dakos/ “Dalin faktet”

“Eulex ka sjelle nje dosje ndaj tij”. Keshtu tha sot ne ‘Opinion’ gazetarja e kronikes Anduena Llabani pas denoncimit te kreut te PD qe...

Mesazhi i prokurorit Martini në emisionin Opinion: Gazetarja e pasaktë

Prokurori Anton Martini ka reaguar menjëherë pas deklaratës së bërë nga gazetarja e kronikës Anduena Llabani, në lidhje me ankesat në tre ambasadat kryesore...