Home KRYESORE Pasi u martua me biznesmenin, Adelina Tahiri merr një dhuratë…

Pasi u martua me biznesmenin, Adelina Tahiri merr një dhuratë…

Pas martesës me biznesmenin këngëtarja Adelina duket se po bën jetë luksi, jo se më parë i ka munguar, por këtë herë ajo i ka mahnitur të gjithë me blerjen e një ore luksi e cila nuk ka kushtuar pak, por plot 13 mijë euro.

Adelina Tahiri ka tërhequr gjithmonë vë mendjen e medias dhe të publikut pasi është ndër nder vajzat me te kuruara të showbizit shqiptarë. Edhe më parë Adelina ka patur një jetë të mirë përsa i përket gjendjes ekonomike.

Një foto e postuar nga faqja në Instagram @whattheywearin, ka bërë të ditur se në një foto te saj, Tahiri shihet se ka një orë Hublot në dorë, e cila ka çmimin plot 13,150 euro.

Share: