Home KRYESORE Rrihte gruan dhe vajzën rregullisht në treg, arrestohet 57-vjeçari

Rrihte gruan dhe vajzën rregullisht në treg, arrestohet 57-vjeçari

Dy burra janë arrestuar në Elbasan pasi kanë dhunuar gratë e tyre, e njëri edhe vajzën 23-vjeçare.

Policia njofton se ne Elbasan dhe Librazhd u arrestua Marku Tollumi, 62 vjeç banues në fshatin Shelcan, i cili dyshohet të ketë rrahur bashkëshortes së tij, shtetasen B.K., 57 vjeçe.

Po kështu është arrestuar Hyqmet Muça, 57 vjeç, banues në Elbasan. Arrestimi i tij, u bë pasi pranë tregut të Librazhdit, në mënyrë të vazhdueshme dyshohet të ketë ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes shtetases E.M., 50 vjeçe dhe vajzës së tij shtetases A.M., 23 vjeçe.

Share: