Home KRYESORE VIDEO/ Prezantuesja veprime të çmendura në transmetim live

VIDEO/ Prezantuesja veprime të çmendura në transmetim live

Të gjithëve u ka ndodhur t’i kapë paniku në momente të veçanta duke menduar se diçka u ka hyrë nën rroba, por një prezantuese rumune ka shtangur shikuesit kur ngriti fustanin dhe shfaqi të brendshmet në transmetim live.

Ilinca Vandici ishte para kamerës kur u kap nga paniku duke besuar se kishte një merimangë në të brendshme.

Ajo ngriti me lehtësi fustanin e hapur deri në bel, u kthye me shpinë nga kamera dhe bëri lëvizje të shumta në panik.

Prezantuesja u qetësua pak vetëm pasi një burrë, që ishte pjesë e emisionit, iu afrua për të parë nëse kishte me të vërtetë diçka në të brendshmet e saj.

Gjithçka kaloi me një të qeshur dhe pasi Vandici rimblodhi veten, vazhdoi transmetimin live të emisionit “Ti ke stilin tënd”./opinion.al

Share: