Home KRYESORE Çollaku plas bombën: Kam në dorë dosje ku përmenden shumë emra…

Çollaku plas bombën: Kam në dorë dosje ku përmenden shumë emra…

Gazetari i njohur Basir Çollaku i ftuar në emisionin 360 grade në ora news ka bërë një deklaratë të fortë ku ka thënë që ka në dorë shumë dosje me emra ku shumë shpejt do të publikohen.

Çollaku: Unë vete jam i kërcënuar. Do shkoj në prokurori pasi Balla më ka paditur në lidhje me çëhtjen e Emiljano Nuhut. Kam shumë dosje ku përmenden shumë emra, dhe do të publikohen shumë shpejt në media./360grade.al/

Share: