Home KRYESORE Roza Lati poston foton shtrirë në shtrat me Stresin

Roza Lati poston foton shtrirë në shtrat me Stresin

Nga Fast News 

Moderatorja Roza Lati në Instastory ka publikuar disa foto të cilat kanë ngjallur kreshtje gjithë fansave por jo vetëm. Roza Lati në foto shihet shtrirë në një krevat me reperin Stresi, ku nuk mungojnë edhe të qeshurat mes tyre.

Ajo që shihet në foto është se përkrah tyre qëndrojnë disa të rinj të maskuar dhe me shkop gome. Roli i tyre ende nuk dihet në këtë inskenim.

Why not, këtë të djelë, vetëm kaq dua t’u tregoj. Je shok fantastik, vëllai i madh, njeri model”, shkruan Roza Lati për Stresin në pamjet që ka publikuar.
Nuk dihet ende se çfarë ka planifikuar moderatoja për emisionin e ardhshëm, por shumë fansa janë bërë kuriozë.

Share: