Home Tags Vrasja

Tag: vrasja

Vrasja e dy motrave lezhjane në Zvicër, familja Frroku hap dyert...

Vrasja e dy motrave nga Ishulli i Lezhës, Alma dhe Elda ka tronditur mbarë opinionin publik jo vetëm në vendin tonë. ABC News shkoi...

Video/ Ja si u masakrua Agim Arapi nga vëllezërit Ekonomi

Një ditë pas vrasjes së 58-vjeçarit, Agim Arapi në Durrës është publikuar video ku duken autorët e dyshuar të ngjarjes teksa futen në ambjentet...

Vëllezërit e Artan Cukut në polici: Nuk e kanë vrarë për...

Zbardhet dëshmia e vëllezërve të ish-kryepolicit Artan Cuku që u ekzekutua ditën e djeshme para shtëpisë së tij në Tiranë. Mësohet se ata kanë thënë...

Zbardhet dëshmia e administratorit të pallatit ku u vra Artan Cuku

Administratori i pallatit ku u vra ish –drejtori i policisë së Vlorës, Artan Cuku, ka dëshmuar në polici. Ai ka treguar se ka parë...