Home KRYESORE Berisha vs Basha, do merremi vesh…?

Berisha vs Basha, do merremi vesh…?

Rubrika “Thashetheme” mëson se vazhdojnë tentativat qe takimet e kryetarit aktual te PD z. Lulzim Basha me liderin historik te saj, ish kryeministrin Sali Berisha, te bëhen me shpesh ne zyrën private te këtij te fundit! Sipas te njëjtave burime, mësohet se ish kryeministri i ka thëne negociatorëve se, nëse kjo gjë nuk realizohet, Ai vete do te punoje me fort qe partia demokratike ti humb zgjedhjet e ardhshme politike dhe se, tashme pothuajse se dihet edhe se kush do te jete zëvendësuesi e tij ne pozicionin e kryetarit te PD…! Cili është, do jete zëvendësuesi…? mendojeni vete! Kriteri mbetet besnikëria ndaj liderit…!

Share: