Home KRYESORE Kreshnik Spahiu mesazh Prokurorit te Kosoves!

Kreshnik Spahiu mesazh Prokurorit te Kosoves!

Kreshnik Spahiu i ka shruar nje mesazh Prokurorit te Pergjithshem te Kosoves. Ja cfare i shkruan drejtuesi i Aleances Kuq e Zi prokurorit:

“I nderuar miku im, Mos arrestoni opoziten por qeveritaret e korruptuar te Kosoves. Arrestimi Albin Kurtit eshte burg politik per opoziten shqiptare.Koha e burogosjeve politike ne kosove strategji serbe. Kosova ka nevoje per stabilitet dhe jo anarki. Miku im Prokuroria e kosoves s’mund jete kerbac i Hashim Thacit. Shqiperia I ke syte dhe besim tek ti. Liroje Albinin dhe hiqja prangat opozites. Te pershendes Kreshniku”