Home KRYESORE Meta perballe Eni Vasilit flet për vilën e tij në Gjirin e...

Meta perballe Eni Vasilit flet për vilën e tij në Gjirin e Lalzit

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta, i pyetur sot gjatë një interviste në News 24 ne Studio e Hapur perballe gazetares Eni Vasili, foli edhe për pasuritë e tij, që shkaktuan polemika kur u vunë në diskutim përpara dissa muajsh nga Zëri i Amerikës. “Nuk ka asgjë të keqe që një politikan të bëjë pushime të Gjiri i Lalzit dhe jo në Dubai”, – tha Meta. Lidhur me vilën dhe apartamentet që zotëron familja Meta, kryetari i Kuvendit tha se janë pasuri të gruas së tij, të trashëguara nga familja e saj, nga ana e mamasë.

Share: