Home KRYESORE Nje puthje si dhurate per Sadije Berishen

Nje puthje si dhurate per Sadije Berishen

Ish-bashkëshortja e djalit të Kryeministrit, Shkëlzen Berisha, Sadije Berisha ka zgjedhur fundvitin për të deklaruar se një ndryshim ka ndodhur në jetën e saj private. Ajo ka postuar në Istangram një foto ku shfaqet duke u puthur me një mashkull. Kjo tregon se Sadija e ka lënë pas krahëve marrëdhënien me Shkëlzenin dhe është zyrtarisht e angazhuar në një lidhje të re. Ajo kish shkruar ne faqen e saj ne Facebook ne gjuhen anglisht nje dite me pare qe puthja e njeriu per te cilin ke rendesi do ishte dhurata me e bukur e vitit te ri.

Share: