Home KRYESORE Moti, çfarë parashikojnë sinoptikanët për ditët e ardhshme

Moti, çfarë parashikojnë sinoptikanët për ditët e ardhshme

Duket se situata e reshjeve duket se do të vijojë në të gjithë vendin edhe në ditët në vijim. Të paktën, sipas parashikimeve të Institutit të Gjeoshkencave dhe Ujit, reshjet do të prekin pjesën më të madhe të territorit shoqëruar me breshër kryesisht në bregdet deri ditën e enjte çka do të thotë se zonat e përmbytura gjatë së martës mund të jenë sërish në alarm nga ndonjë përkeqësim situate.
Share: