Home KRYESORE Video Lajm: “A duhet të ndryshojë kodi zgjedhor?”

Video Lajm: “A duhet të ndryshojë kodi zgjedhor?”

Ne biseden ne studio te ORA NEWS date 10 Tetor 2016, ku te ftuar nga moderatori Nertil Agalliu ishin Eduart Abazi, kryetar i Aleanca Demokratike Dashamir Shehu kryetar i LZHK (deputet) dhe Muharem Xhafa kryetar i PPSH (docent)ne qender te diskutimit Kodi Zgjedhor. Ndiqni Videon:

Share: