Home KRYESORE Vasili: Di disa të vërteta për Bashën. Mos ta harrojë…

Vasili: Di disa të vërteta për Bashën. Mos ta harrojë…

Sulmet mes PD-së dhe LSI-së janë shtuar shumë së fundmi dhe ato po arrine ne nje cak qe sigurisht priteshin reagime te LSI. Ne fakt, kreu i LSI-së Petrit Vasili ka bërë akuza të forta ndaj kreut të PD-së Lulzim Basha në një intervistë në News 24.

“Unë di të vërteta për zotin Basha. Nuk kam ndërmend të flas sepse janë të vërteta që unë i di. Ato nuk e lartësojnë, por e ulin më shumë se niveli i një SHPK-je” – tha Vasili.

Duke iu përgjigjur akuzave të Bashës, Vasili i ka kujtuar akuzat për rrugën e Kombit dhe për mënyrën se si shkoi në krye të bashkisë së Tiranës.

Share: