Home KRYESORE “Të fala jetën time…”, dedikimi i ndjerë i gazetares shqiptare për të...

“Të fala jetën time…”, dedikimi i ndjerë i gazetares shqiptare për të birin:

Gazetarja Fatma Haxhialiu i ka kushtuar një dedikim të ndjerë të birit, i cili sot feston 3-vjetorin e lindjes.

Përmes një statusi në rrjete sociale ajo shpreh të gjitha emocionet dhe dashurinë që djali i saj e bëri të përjetojë duke e bërë nënë për herë të parë.

“E ku gjehen fjalet per dashurine me te madhe te jetes? Une di qe para 3-vitesh te fala jeten time, ne momentin qe te degjova rrahjet e zemres per here te pare, te fala zemren time bashke me cdo frymemarrje, kur te mbajta ne krah per here te pare.”, shkruan Fatma ndër rreshta./360grade.al

Screenshot_32.jpg

Share: