Home KRYESORE Rama mbron Tahirin: S’ka asnjë provë, jeni syleshë dhe veshëgjatë!

Rama mbron Tahirin: S’ka asnjë provë, jeni syleshë dhe veshëgjatë!

Edi Rama ka ndryshuar kryekëput qëndrim lidhur me çështjen Tahiri. Ai i është përgjigjur komentuesve në facebook dhe thotë se kundër Tahirit nuk ka asnjë provë. Rama i quan ata që nuk e besojnë Tahirin, syleshë dhe veshëgjatë!

Share: