Home KRYESORE Video/ Soni Malaj feston ditëlindjen vetëm, ja edhe vendi që ka zgjedhur…!

Video/ Soni Malaj feston ditëlindjen vetëm, ja edhe vendi që ka zgjedhur…!

Këngëtarja e njohur shqiptare Soni Malaj feston gjatë ditës së sotme ditëlindjen e saj. Mirëpo ndryshe nga çfarë jemi mësuar të shohim, këngëtarja nuk ka publikuar në rrjete sociale foto apo video duke hapur dhurata, ose duke fikur qirinjtë e një torte.

Soni ka publikuar në Instagram një video në të cilën është duke bërë palestër dhe ndoshta do për të qenë në formë dhe për stërvitjen ditëlindja nuk duket të jetë një justifikim? Apo ndoshta deshiron te rrije vetem me veten dhe merzitur me te gjithe?

Në videon e publikuar ajo përshëndet dhe falënderon të gjithë personat dhe fansat që e kanë uruar, por pse vetem keta?! Pavaresisht kesaj na duhet ta themi qe Malaj shquhet për format shumë të mira fizike, ndërkohë që është nënë e një vajze, Anës.

Aktualisht ajo është në një lidhje me parterin e saj të ri Klevin..,. por nuk dihet pse edhe ai mungon ne kete urim…!

Media

Share: