Home KRYESORE Habit ish-zëdhënësja e PD, tregon live se ka flirtuar me Salianjin

Habit ish-zëdhënësja e PD, tregon live se ka flirtuar me Salianjin

Moderatorja e “Wake Up” Ori Nebiaj që më herët ka qenë zëdhënëse në PD ka deklarua live në ekran se ka flirtuar me deputetin Ervin Salianji.

Gjatë lojës në programin e Luanës “Shiko kush luan” Nebiaj u vu përballë një pyetje shumë të sikletshme.

E pyetur se cili është politikani shqiptar që ka flirtuar me të, Ori tha emrin e deputetit të Partisë Demokratike, Ervin Salianji. Por… Ori është një nga vajzat më të çiltra të ekranit dhe vendosi të thoshte një emër për të dalë nga situata edhe pse mohoi flirte. Ajo zgjodhi pikërisht një nga miqtë e saj në PD të cilit nuk do t’i mbetej aspak hatri nëse do ta permendte.

Pra Ori duket se ka bërë shaka, duke mos treguar emrin e vertetë…

Share: